DLACZEGO MY?

Dlaczego powinieneś się zdecydować na naszych kamerzystów na wesele w Legnicy, Wałbrzychu, Wrocławiu lub okolicach? Ponieważ doskonale rozumiemy, jak ważnym dniem jest dla Ciebie ślub. To przecież jeden z najważniejszych dni w życiu. Właśnie dlatego warto uwiecznić go w profesjonalny sposób.

Zajmujemy się filmowaniem ślubów i wesel we Wrocławiu, Legnicy, Wałbrzychu i całej Polsce już od ponad 10 lat. Nasze doświadczenie, wiedza oraz pracowitość przekładają się na bogate portfolio. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, zarówno podczas kręcenia ujęć, jak i przy montażu. Nasz sprzęt gwarantuje najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Wszystko po to, żebyś dostał od naszych kamerzystów produkt o odpowiedniej jakości.

Jeśli masz jakieś nietypowe pomysły, sugestie lub szczególne życzenia co do wideofilmowania, poinformuj nas o nich. Twoja satysfakcja to dla nas priorytet. Państwo Młodzi z Wałbrzycha, Legnicy, Wrocławia lub innych miast, sami zdecydują o czasowej wersji filmu. Film przekażemy w eleganckim pudełku, z indywidualną okładką oraz nadrukami. Co więcej, możesz otrzymać od nas grawerowany pendrive w dedykowanym etui.

Proponujemy filmowanie ślubu we Wrocławiu, Wałbrzychu, Legnicy lub okolicach na kilka kamer. Istnieje również możliwość zamówienia usługi z dwoma operatorami. Kolejnym plusem naszej oferty jest opcja dobrania dodatkowych materiałów filmowych (na przykład przedstawienie zdjęć z dzieciństwa, przygotowania Pary Młodej w rozszerzonej wersji, podziękowania dla rodziców, zaproszenie gości poprzez film).

Zajmując się wideofilmowaniem ślubu i wesela, jesteśmy dyskretni. Każdy etap produkcji jest dla nas istotny. Przykładamy sporą wagę do estetyki i dźwięku. Zaufaj nam, a stworzymy ciekawy, niepowtarzalny obraz, godny jednego z ważniejszych dni w Twoim życiu.