Profesjonalne filmowanie ślubów i wesel
– Legnica, Wałbrzych, Wrocław, Kraków i okolice

Kamerzysta Kraków Wrocław Wałbrzych Legnica

Artur Biłous

Absolwent Dziennikarstwa o specjalności "Media Cyfrowe i Komunikacja Elektroniczna

W branży wideofilmowania działamy od września 2007 roku. Jako doświadczeni specjaliści doskonale rozumiemy, że uroczystość zaślubin jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdej Pary Młodej i nie da się jej powtórzyć. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby te wyjątkowe momenty były jak najlepiej uwiecznione w formie filmu, który może w dowolnej chwili przywołać te radosne wspomnienia.

Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy w zakresie filmowania wesel i ślubów w zakładce PORTFOLIO. Przez lata działalności mieliśmy okazję współpracować na wielu imprezach odbywających się na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego oraz małopolskiego, w takich miastach jak Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Zgorzelec, Żary czy Kraków.

Wybierając naszego kamerzystę na wesele, masz pewność, że materiał zostanie przygotowany w pełni fachowo. Pracujemy według sprawdzonych wytycznych związanych z tworzeniem filmów, dysponujemy nowoczesnym sprzętem audiowizualnym, a także narzędziami do obróbki i montowania. Dzięki kompleksowemu podejściu gotowy produkt jest zawsze najwyższej jakości.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, dlatego bardzo często próbujemy sprostać przeróżnym, często dość nietypowym, pomysłom naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu – działamy na terenie całej Polski, koncentrując się na wideofilmowaniu w okolicach Krakowa, Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i okolicznych miejscowości. Podczas rozmowy chętnie wyjaśnimy szczegóły naszej dalszej współpracy.

Sprawdź, co przygotowaliśmy w ramach oferty z zakresu wideofilmowania

W skład gotowego zestawu wchodzi grawerowany pendrive 3.0 32 GB w pudełku z indywidualną okładką z filmem Full HD (20 - 90 minut). Wersję czasową filmu wybierają Państwo Młodzi. Dodatkowo film dostępny jest również na wirtualnym dysku. Dzięki temu będą mogli Państwo mieć do niego stały dostęp ze smartfona oraz w łatwy sposób będzie można dzielić się nim ze znajomymi.

W skład podstawowej wersji filmu wchodzi rejestracja całego dnia uroczystości przez naszego kamerzystę oraz:

- Skrót całego dnia uroczystości

- Przygotowania Pary Młodej

- Uroczystość zaślubin

- Dom weselny

- Zabawa

- Teledysk z zabawy zakańczający cały film

Mimo że wydarzenie obsługiwane jest przez jednego kamerzystę, jego niektóre etapy (np. w kościele, w trakcie zabawy, podczas oczepin) rejestrowane są kilkoma kamerami. Istnieje również możliwość zamówienia usługi z dwoma lub trzema operatorami.

Umożliwiamy również dobór dodatkowych materiałów, które nie zostały wykonane w ramach wideofilmowania w dniu ślubu, takie jak:

- Rozszerzenie przygotowań Pary Młodej (np. o kupowanie i przymierzanie sukni ślubnej i garnituru, naukę pierwszego tańca, kosmetyczkę i fryzjera w dzień ślubu itp.)

- Podziękowania dla rodziców

- Filmowe zaproszenie gości

Portfolio

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z częścią naszych realizacji związanych z filmowaniem ślubów i wesel. Oprócz materiałów z samej uroczystości prezentujemy także różnego rodzaju wideo z przygotowań czy podziękowań, które również wchodzą w skład usługi wideofilmowania. Kraków, Wrocław, Zgorzelec, Legnica i Wałbrzych to tylko nieliczne z miast, w których mieliśmy okazję realizować filmy. Obejrzyj i przekonaj się, że warto z nami współpracować!

CENNIK

Działamy na terenie całej Polski, jednakże koncentrujemy się na filmowaniu ślubów i wesel w okolicach południowej i zachodniej części, w tym między innymi w Krakowie, Wrocławiu, Wałbrzychu, Legnicy i Zgorzelcu.

Nasze ceny za wideofilmowanie zaczynaj się od

3900 zł

Po szczegóły oferty zapraszamy do zakładki KONTAKT

Artur Biłous

Tel. 48 531 166 002

kontakt@cudwesele.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY